Název LEC Light Emitting Crystal je volnou parafrází na LED (light emitting diod) a dal by se přeložit jako „Světlo vyzařující křišťál“. Lampy LEC jsou naší odpovědí nebo spíše nápadem na spojení moderních technologií svícení spolu s tak tradičním a ušlechtilým materiálem, jakým je český broušený křišťál. Designová stínidla z ručně opracovaného českého křišťálu spolu s moderním podsvícením, to je značka LEC.

Nadčasová kvalita ruční výroby – originální zpracování i design.

Pod touto značkou vyrábíme luxusní, ručně broušené lampy symbolizující originalitu, luxus a nadčasovost. V každá lampě je zabudován LED pásek s ovladačem, každá lampa má certifikát originality od konkrétního mistra brusiče a doživotní záruku na brus a sklo. Umělecké ruční zpracování špičkového produktu je zaručeno označením každé lampy vlastním výrobním číslem a jejich evidencí. Co kus, to originál!

Klíčem k jedinečnosti LEC lamp je masivní broušené sklo se svou dlouhověkostí a estetickou krásou podtržené podsvícením LED světlem, které dá vyniknout všem vybroušeným hranám a plochám. Umělecko-řemeslné schopnosti mistrů brusičů jsou zárukou perfektního zpracování každé jednotlivé lampy, včetně certifikátu a doživotní záruky na sklo.

Vývoj lamp

V úzké spolupráci pracovníků vývoje, brusičů a přizvaných designérů vznikl produkt, který si klade za cíl spojit krásu a kvalitu broušeného skla s unikátním designem. Výsledkem naší práce jsou luxusní broušené lampy pod značkou LEC Light Emitting Crystal.

LEC lampy jsou celé ručně vyráběné pod taktovkou mistrů sklářů a brusičů v originálním designu s LED světlenými pásky měnícími barvy podle Vaší nálady.

Účel a nadčasovost lamp

LEC lampy byly vytvořeny nejen jako prostředek pro navození příjemné atmosféry pomocí nepřeberného množství různých variant barevného osvětlení (které je i základem chromoterapie), ale také jako nevšední dekorace, která promění místnost podle nálady, příležitosti, potřeby či ročního období. Díky moderní technologii LED pásků si změníte barvu světla podle své nálady a potřeb.

Broušené LEC lampy obohatí Váš domov, kancelář či jiný interiér svým designem, jedinečným stylem i unikátností ruční řemeslné výroby a kvality skla. Broušené sklo, které prosvěcuje světlo z LED pásků, vytváří efektní osvětlení, tvary a náladu, kterou oceníte nejen Vy, ale i Vaše okolí.

Proč tato značka

LEC je značka, která nabízí jedinečný sortiment náročnému, vzdělanému zákazníkovi, který ocení kvalitu a umělecko-řemeslného zpracování, zákazníkovi, který chce mít nejen krásný, ale i jedinečný doplněk. Každá lampa je totiž originál, který byl vybroušen s láskou a řemeslnou dovedností mistra brusiče.

Moderní technologie svícení

Luxusní ručně broušené lampy s moderní technologií podsvícení!

Každá lampa obsahuje LED pásek s ovladačem, certifikát originality od konkrétního mistra brusiče a doživotní záruku na brus a sklo. Umělecko-řemeslné zpracování špičkového produktu je zaručeno označením každé lampy vlastním výrobním číslem a evidencí. Co kus, to originál!

Patenty a certifikáty

Originalitu a jedinečnost křišťálových lamp dokazuje i osvědčení o získání ochranné známky pro naše výrobky.

Ke stažení: