Klenot mezi lampami! Nadčasový design v kombinaci s perfektně zvládnutým řemeslem, manuální zručnost a zkušenosti mistrů brusičů, návaznost na historii a tradici sklářského výrobce této značky.

Každá lampa má svůj příběh. Originalitu každé lampy vytváří využití řady různých sklářských technik.

  • Broušení je tradičním způsobem dekorování skla, především olovnatého křišťálu. Tato technika umožňuje nepřeberné množství dekorů kombinací brusných technik – řezů a ploch. Vzájemná hra lesklých a matných ploch v kombinaci s pronikajícím světlem působí magicky.

  • Rytí skla je umělecky jednou z nejnáročnějších technik – rytec je vlastně sochař, který vytváří basreliéf do skla na základě šablony, ale i vlastní invence.

  • Pískování je technika, kterou využíváme k opracování ploch, které potom velmi dobře nesou světlo a mají sametový charakter. Zároveň může být využita k velmi přesnému vytváření jemných designů a značkování výrobků.

  • Leštění se provádí pomocí leštící lázně. Výsledným efektem je jedinečný třpyt broušeného skla, který přidané světlo ještě pozdvihne

  • Podstavec lampy je vytvořen podle návrhu mladé designérky, Lenky Súkupové, která vytvořila unikátní podstavce přesně na míru těmto luxusním produktům.

  • Certifikát je produktu přiřazen až po zhotovení lampy a její následné kontrole, kdy po zušlechťování skla broušením, pískováním a leštěním je lampa schválena kontrolorem kvality jako dokončená, je opatřena certifikátem mistra brusiče, který lampu vytvořil, a opatřena doživotní zárukou na sklo.

  • Zabalení a uložení – lampa je balena do designového kartonu a v tu chvíli je připravena pro konkrétního zákazníka. Třeba právě pro Vás.

Luxusní ručně broušené lampy symbolizují originalitu, luxus a nadčasovost.