Pro prodejce

Luxusní ručně broušené lampy symbolizují originalitu, luxus a nadčasovost. Jako výrobce, který si zakládá na spolehlivé obchodní spolupráci, věříme, že si tento produkt oblíbíte a bude pro Vás prestižní záležitostí tyto luxusní lampy zařadit do svého sortimentu. K tomu, abyste získali co nejvíce informací o produktu a jeho podpoře prodeje, slouží tato stránka.

Provozujete velkoobchod, hotel, pension nebo prodejnu s luxusním zbožím nebo přímo lampami a osvětlením? Jste majitelem či provozovatelem eshopu? Zaujaly Vás naše luxusní broušené lampy a rádi byste je nabídli i svým zákazníkům?

Spolupracujte s námi a získáte několik výhod:

  • Při odběru 10 a více kusů získáte dopravu zdarma
  • Při odběru 10 a více kusů do prodejny získáte luxusní polici zdarma
  • Ke každé objednávce obdržíte zdarma katalog a brožuru na podporu prodeje
  • Stáváte se součástí naší marketingové podpory. Vaše prodejna či eshop bude přidán do kontaktů na webu a na facebookové stránky lamp
  • Automaticky se stáváte součástí našich propagačních akcí a PPC kampaní. Chceme, aby Vás zákazník našel
  • A další výhody…

Ke stažení:

žlutá lampa

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Máte zájem o informace k produktu? Zajímá Vás prezentace produktu a obchodní podmínky? Provozujete velkoobchod, hotel, pension nebo prodejnu s luxusním zbožím či přímo s lampami a osvětlením? Jste majitelem či provozovatelem eshopu? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře. Děkujeme.

Kontaktní formulář

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.